Laureaci powiatowych konkursów przedmiotowych 2016/2017

Laureaci powiatowych konkursów przedmiotowych 2016/2017

VI Powiatowy Konkurs dla Uczniów Pierwszego Etapu Edukacji „Rusz Głową”

Lp. Nazwisko i imię Miejsce Szkoła
1 Hanna Waliduda I SP 1 Głubczyce
2 Filip Kleczewski II SP 2 Głubczyce
3 Szymon Łękawski III SP 2 Głubczyce


VII Powiatowy Konkurs dla Uczniów Pierwszego Etapu Edukacji „Mały Humanista”

Lp. Nazwisko i imię Miejsce Szkoła
1 Milena Kozieł I SP 1 Głubczyce
2 Alex Chort II SP Lisięcice
3 Oskar Wierzbicki II SP Branice
4 Oliwia Kinal III SP 1 Głubczyce


V Powiatowy Konkurs Poprawnej Polszczyzny
  

Kategoria: szkoły gimnazjalne 

Lp. Nazwisko i imię Miejsce Szkoła
1 Kwaśnik Anita I Gimnazjum Nr 1 w Głubczycach
2 Ganczarska Aleksandra II Gimnazjum Nr 1   w Głubczycach
3 Wieczosek Zuzanna II Gimnazjum Branice
4 Sobków Agnieszka III Gimnazjum Nr 1   w Głubczycach

Kategoria: szkoły ponadgimnazjalne

Lp. Nazwisko i imię Miejsce Szkoła
1 Tarnawska Kamila I LO Głubczyce
2 Świercz Alicja II LO Głubczyce
3 Anita Kownacka II LO Głubczyce


VI Powiatowy Konkurs Matematyczny

Kategoria: szkoły podstawowe

Lp. Nazwisko i imię Miejsce Szkoła
1 Bociek Julia I SP 1 Głubczyce
2 Hołowacz Tomasz II SP 1 Głubczyce
3 Florczak Michał III SP 1 Głubczyce


Kategoria: gimnazja

Lp. Nazwisko i imię Miejsce Szkoła
1 Sagan Marcin I Gimnazjum nr 1  Głubczyce
2 Krawiec Kamila I Gimnazjum nr 1  Głubczyce
3 Bartłomiej Sitnik II Gimnazjum nr 1 Głubczyce
4 Robert Lang II Gimnazjum nr 1  Głubczyce
5 Agnieszka Sobków III Gimnazjum nr 1 Głubczyce


VI Powiatowy Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy „Na Płaskowyżu Głubczyckim”

Lp. Nazwisko i imię Miejsce Szkoła
1 Szczygieł Magdalena

Gorzko Maksymilian

Rzeczkowski Kacper

 

I PSP Kietrz
2 Pyrczak Agata

Uksik Maria

Mazurkiewicz Wiktor

II SP 2 Głubczyce
3 Krybus Jakub

Łopatka Majka

Zając Patryk

III SP Nowa Cerekwia 


VI Powiatowy Konkurs Polonistyczny

Kategoria: szkoły podstawowe

Lp. Nazwisko i imię Miejsce Szkoła
1 Juzwiszyn Anita I SP nr 1 Głubczyce
2 Zagwocka Dominika I SP nr 2 Głubczyce
3 Kaśków Inga II SP nr 2 Głubczyce,
4 Węgrzyn Aleksandra II SP nr 1 Głubczyce
3 Kaliwoda Paulina III SP nr 1 Głubczyce

Kategoria: gimnazja

Lp. Nazwisko i imię Miejsce Szkoła
1 Zuzanna Gatner I Gimnazjum Branice
2 Agnieszka Sobków II Gimnazjum nr 1 Głubczyce
3 Katarzyna Gatner II Gimnazjum Branice
4 Zuzanna Wieczosek III Gimnazjum  Branice
5 Anita Kwaśnik III Gimnazjum nr 1 Głubczyce

Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Tabliczce Mnożenia

Mistrzostwo szkół i puchar zdobyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Głubczycach w składzie Michał Florczak, Aleksandra Węgrzyn, Maja Tomaszewska, Anita Juzwiszyn

Zwycięzcy konkurencji indywidualnych:

 

Lp. Nazwisko i imię Gra Szkoła
1 Bajer Tomasz Wojna SP Ściborzyce Wielkie
2 Węgrzyn Aleksandra Krzyżak SP 1 Głubczyce
3 Florczak Michał Szybki Bill SP 1  Głubczycach
4 Węgrzyn Aleksandra Błyskawica SP 1 Głubczyce